marketingový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SKYLIGHTEC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - marketingový specialista.

ŽIVOTOPIS ZASLAT na e-mail: abdrea,kontakt; Náplní práce je: - příprava marketingových analýz, které povedou ke zvýšení profitu společnosti - zpracování business plánu z hlediska marketingové strategie - zpracovávání monitoringu a analýzy trhu, vývojových trendů a konkurence - vyhledávání nových řešení pro propagaci - spolupráce při vytváření marketingové strategie - komunikace se zákazníky Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba dle dohody; nástup dle dohody;

Společnost

SKYLIGHTEC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nová Bystřice 109, 378 33 Nová Bystřice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKYLIGHTEC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKYLIGHTEC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému