SPECIALISTÉ OBCHODU A MARKETINGU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MemBrain s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialisté obchodu a marketingu.

MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (předního světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá specialistu na prodej svých produktů. Náplň práce a odpovědnost za: " Celosvětový prodej technologických řešení a plnění plánů prodeje " Jednání se zákazníky, tvorba nabídek, vedení obchodních případů " Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu " Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti " Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence " Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj " Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů " Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích Požadujeme: " VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru " Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami " Zkušenost s prodejem technologických řešení či technologií výhodou " Praxe v oblasti chemického inženýrství či procesního inženýrství výhodou " Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou " Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou " Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka " Orientace na zákaznické potřeby a marketing " Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět " reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie Nabízíme: " Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how" " Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností " Smluvní plat s motivujícím ohodnocením ve vazbě na dosažené prodejní výsledky " Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení " Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileům, služební byty. Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem případně Pardubice (dle dohody) Termín nástupu: ihned příp. dle dohody Informace o společnosti: kontakt

Společnost

MemBrain s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

17.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MemBrain s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MemBrain s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému