Personalista - recruiter

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Allium, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - personalista - recruiter.

Požadujeme: - praxi v náboru – nejlépe z personální agentury (min. 1 rok) - znalost využívání sociálních sítí pro nábor - cit pro výběr lidí a práci s lidmi - aktivní přístup, samostatnost a pečlivost - orientaci na výsledek - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - znalost práce na PC (office, internet, ..) Nabízíme: - zajímavou práci v příjemném kolektivu, prostor pro seberealizaci s možností dalšího rozvoje - motivující ohodnocení - možnost případně pracovat částečně z domova Informace o společnosti a jejím zaměření naleznete na kontakt V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis na výše uvedenou emailovou adresu a připojte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Společnost

Allium, s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Republiky 366, 614 00 Brno 14, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Allium, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Allium, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému