odborný pracovník v biologických oborech pro laboratoř intenzivní akvakultury

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti rybářství - odborný pracovník v biologických oborech pro laboratoř intenzivní akvakultury.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV JU) přijme zaměstnance na pozici: ODBORNÝ PRACOVNÍK V BIOLOGICKÝCH OBORECH PRO LABORATOŘ INTENZIVNÍ AKVAKULTURY Náplň práce: - Zabezpečuje intenzivní chov ryb popřípadě jejich reprodukci v experimentální rybochovné hale na Experimentálně rybochovném pracovišti a pokusnictví s vedením provozní evidence - Provádí samostatně odborné práce související s intenzivním chovem ryb (navažování krmení, vlastní krmení, značení popřípadě vážení ryb, měření kvality vody, běžná každodenní údržba chovatelského zařízení atd.) - Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele daných experimentů - Eviduje a matematicko-statisticky zpracovává dosažené výsledky - Organizačně a odborně zajišťuje pravidelnou údržbu chovatelského zařízení experimentální rybochovné haly - Zajišťuje předem naplánované odpolední, víkendové služby či pohotovosti v experimentální rybochovné hale - Odborně pomáhá při realizaci praktických cvičení Bc., Mgr. a Ph.D. studentů FROV JU - Vytváří dobré technické a odborné zázemí pro realizaci bakalářských, diplomových a doktorských prací v rámci experimentální rybochovné haly - Podílí se na servisní a produkční činnosti Laboratoře intenzivní akvakultury Požadujeme: - VŠ či SŠ vzdělání rybářského, biologického nebo zemědělského směru - Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou - Znalost anglického jazyka na úrovni A2 (slovem i písmem) - Řidičský průkaz skupiny B a C - aktivní řidič - Práci na PC (MS Office, Internet, Statistika) na středně pokročilé úrovni - Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu - Výborný zdravotní stav Nabízíme: Zajímavou práci v dynamicky se vyvíjejícím vědeckém pracovišti zaměřeném na rybářství Práci v mezinárodním pracovním kolektivu Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy) Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití) Uvažovaný nástup: prosinec 2016 Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 14 – 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU) Místo výkonu práce: Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví, experimentální rybochovná hala, Rechle 1336, Vodňany Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem, motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Mgr. Ing. Janě Horové na e-mail kontakt nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30. 10. 2016. Více informací na kontakt/

Lokalita pracoviště

Rechle 1336, 389 01 Vodňany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému