ŠKOLNÍK, ÚDRŽBÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů - školník, údržbář.

ZÁSTUP PO DOBU NEMOCI (do 31.12.2016 nebo i déle) Místo výkonu práce: Kollárova č.p. 445, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun Pracovní úvazek: zkrácený 35 hodin týdně Požadované vzdělání: vyučení oboru v elektro nebo strojním Ostatní požadavky: bezúhonnost, praxe vítána Platové zařazení: ve smyslu nař. vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění Nástup možný ihned Přihlášky zasílejte písemně společně s kopiemi dokladů o vzdělání, bezúhonnosti, praxi a strukturovaným životopisem na adresu: SOŠ a SOU Lanškroun Kollárova 445 563 01 Lanškroun Další informace podá Dagmar Jandová - tel. č. kontakt(6 - 14.30 h)

Společnost

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Lokalita pracoviště

Kollárova 445, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Domovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Správci objektů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 265 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému