VEDOUCÍ SPRÁVY BUDOV A VOZOVÉHO PARKU, specialista BOZP a PO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRYM CONSUMER CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů - vedoucí správy budov a vozového parku, specialista bozp a po.

Mzda při odborné způsobilosti BOZP a PO 35.000,- Kč, bez OZO 28.000,- Kč. Charakteristika: -správa a údržba budov včetně úklidu, zařízení a vozového parku, plánování údržby, revizí, spolupráce s dodavateli energií, komunikace se státní správou, -odpovědnost za BOZP a PO společnosti, pravidelné audity pracovišť v rámci BOZP a PO, pracovní úrazy -tvorba dokumentů BOZP a PO, jejich aktualizace, zajištění osobních ochranných pracovních pomůcek, proškolování zaměstnanců -součinnost a koordinace v rámci ISO 14001, -organizace práce podřízených pracovníků Požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, osoba odborně způsobilá v oboru BOZP a PO, praxe min. 3 roky; znalost legislativy, vyhlášek, Zákoníku práce, ISO 14001 a 18001; NJ - komunikativní úroveň, ŘP, Microsoft Office, organizační a komunikativní dovednosti, samostatnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav Nabízíme: hlavní pracovní poměr s předpokladem doby neurčité, zaškolení; stabilní zázemí nadnárodní společnosti; finanční ohodnocení dle praxe, roční bonus, pružná pracovní doba; veřejná doprava z Č. Budějovic až do areálu závodu a zpět na ranní směnu; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené; nástup ihned Vaše písemné nabídky zasílejte na adresu: PRYM CONSUMER CZ s.r.o.; personální oddělení Tyršova 734, 373 44 Zliv nebo na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Tyršova 734, 373 44 Zliv (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Domovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Správci objektů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRYM CONSUMER CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRYM CONSUMER CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému