Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor/ka kvality.

Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem - kontakt, nebo osobně každou středu od 10:00-11:00 hodin Požadavky: Trestní bezúhonnost min. SOU, všeobecné technické vzdělání výhodou * praxe v oboru 1-3 roky (vstupní kontrola, procesní kontrola - vstřikování plastů, znalost v oblastech strojírenství a automotive) ochota pracovat na směny, zodpovědnost, flexibilita, preciznost (cit na detail), odolnost vůči stresu znalost čtení výkresů a schopnost měření dílů posuvkou, mikrometrem, zkušenosti s Cpk a 5S znalost / aplikace normy VDA 16 velkou výhodou uživatelská znalost MS Office základní znalost AJ / NJ výhodou

Společnost

KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Švédské valy 1230, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému