TECHNIK KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WinWork, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - technik kvality.

Pozice vhodná pro absolventy. Požadujeme: - vzdělání technického směru - znalost metod měření – posuvka, mikrometr - zájem o oblast kvality, spolehlivost - pečlivost, aktivní a zodpovědný přístup k plnění úkolů, samostatnost Nabídka - příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení / dle zkušeností - zajímavé pracovní benefity Pracovní náplň - měření a kontrola dílců - hlášení neshodných výrobků - tvorba reklamačních zpráv a protokolů – SAP - spolupráce s ostatními odděleními společnosti Kontakt: Lukáš Opekar, kontakt, kontakt

Společnost

WinWork, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krajinská 275, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WinWork, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WinWork, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému