ŠVADLENA / KREJČÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alena Procházková hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - švadlena / krejčí.

ŠVADLENA / KREJČÍ Vzdělání v příslušném odboru (švadlena/ krejčí) nebo praxe v oboru podmínkou. Náplň práce: - určování spotřeby materiálu; - stříhání a zhotovování oděvů a bytového textilu; - šití a opravování oděvních výrobků a bytového textilu; - zkoušení rozpracovaných oděvů a přizpůsobování postavě zákazníka; - tvoření střihových plánů s ohledem na optimální využití; - příprava a údržba šicích strojů; - úklid na svém pracovišti. Práce švadleny/krejčího v malé dílně. HLÁSIT SE: Ing. Barbora Jeníčková tel.: kontaktvolat 7:00 - 15:30, email: kontakt, osobně po tel. domluvě v 7:00 h. ráno Most - Souš č.p.7

Společnost

Alena Procházková

Lokalita pracoviště

Most 7, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alena Procházková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alena Procházková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému