VEDOUCÍ TECHNIK A ÚDRŽBÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum kultury města Písek hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - vedoucí technik a údržbář.

Centrum kultury města Písek hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici vedoucí technik a údržbář. Požadavky: " Vzdělání v oblasti elektro " Znalost a zkouška z vyhlášky č. 50/1978 Sb. " Organizační schopnosti " Orientace v technické dokumentaci a manuální zručnost a pečlivost " Řidičský průkaz " Zkušenosti s ozvučení a osvětlením kulturních akcí výhodou Očekáváme: " Proaktivní přístup k řešení požadavků " Zodpovědnost a spolehlivost " Časovou flexibilitu Náplň práce: " Údržba technického a provozního stavu majetku organizace " Plánování, zajišťování a kontrola běžných oprav ve všech budovách ve správě CKMP " Příprava a realizace technického zajištění pořádaných akcí " Komunikace s dodavateli služeb Nabízíme: " Tarifní plat s příplatkem za vedení a možností osobního příplatku (17.000-24.000 Kč + osobní ohodnocení) " Dovolenou pět týdnů " Práci v příjemném a kreativním prostředí Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kontakt nebo telefonicky kontakt.

Společnost

Centrum kultury města Písek

Lokalita pracoviště

nábřeží 1. máje 1605, 397 01 Písek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum kultury města Písek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum kultury města Písek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému