Corporate Junior Internal Auditor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní auditoři - corporate junior internal auditor.

Požadujeme: znalost problematiky interního auditu a jeho procesů v oblastech investic, zásobování, účtů dodavatelů prodeje, logistiky, úvěrové kontroly, HR procesů, reklamace, identifikace rizik, nastavení globálních procesů pro pobočky, tvorba interních směrnic a metodik auditu a doporučení nápravných opatření, reporting výsledků pro vedení AGC Europe a AGC Japan Znalost systému Sarbanes -Oxley Act (J-Sox), znalost systému SAP, ACL a MS Office Pokročilá znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem Flexibilita - cestování po celé Evropě a Ruské Federaci (týdenní služební cesty 2x do měsíce) Nabízíme: 13. a 14.plat, týden dovolené nad rámec ZP, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Cafeteria systém, příspěvek na stravování a rekreaci dětí. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Lokalita pracoviště

Sklářská 450, 415 03 Teplice 3 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Auditor v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní auditoři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému