Uklízeč/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESMD Call centres s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč/ka.

Místo výkonu práce: Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava Prosíme o zaslání životopisu na uvedenou e-mailovou adresu. Vybraní uchazeči/ky budou kontaktováni. Náplň práce: Udržování příjemného a čistého prostředí v prostorách našich kanceláří. Požadujeme: Zkušenosti s úklidem, spolehlivost, zodpovědnost, preciznost, schopnost samostatné práce. Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště

Mlýnská 2353, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESMD Call centres s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESMD Call centres s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému