Vedoucí ekonomického oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AZ SANACE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí ostatních úředníků - vedoucí ekonomického oddělení.

Místo výkonu práce: Pražská 53/37, Vaňov, Ústí nad Labem. Požadujeme: vzdělání nejméně vyšší odborné ekonomického směru, praxe nejméně 3 roky,flexibilitu,znalost podvojného účetnictví včetně uzávěrky,personalistiky,daňové a účetní legislativy nejlépe v oboru stavebnictví, Outlook, Excel a Word, schopnost týmové práce,komunikativnost,znalost SW IPOS výhodou. Nabízíme: mzdu 30 000 - 40 000,- Kč., zvláštní prémie, příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zájemci mohou posílat své životopisy na uvedený e-mail nebo osobně doložit na uvedenou adresu společnosti.

Společnost

AZ SANACE a.s.

Lokalita pracoviště

Pražská 53, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí ostatních úředníků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AZ SANACE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AZ SANACE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému