Vedoucí skládky Kozlany

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RESPONO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - vedoucí skládky kozlany.

Jedná se o práci vedoucího skládky v Kozlanech. Požadujeme:trestní bezúhonnost,všeobecnou znalost ekonomické, obchodní a pracovněprávní agendy,všeobecnou znalost problematiky odpadů, zkušenost s vedením kolektivu,organizační zdatnost,znalost práce na PC, ŘP skupiny B. Pracovní smlouva prozatím na 1 rok, po osvědčení by se jednalo o dlouhodobý (trvalý) pracovní poměr. Zaměstnavatel nabízí: + 5 dní dovolené navíc , stravenky, 1x ročně vitamínový balíček. Profesní životopisy zasílat emailem, nebo poštou se dnem doručení do 18.10.2016 na: kontakt, písemně : RESPONO, a.s. Vyškov, p. Vymazalová, Cukrovarská 486/16, 682 01 Vyškov

Společnost

RESPONO, a.s.

Lokalita pracoviště

Kozlany 1, 683 41 Bohdalice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RESPONO, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RESPONO, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému