Provozář vedoucí proviantní skupiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - provozář vedoucí proviantní skupiny.

Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna Požadujeme: - SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou - jazykové dovednosti výhodou - uživatelskou úroveň znalostí práce s PC - psychickou odolnost pro práci v multikulturním prostředí - zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu - dobrý zdravotní stav - výpis z TR - řidičský průkaz sk. B - výhodou Náplň práce: - vede a řídí personál pracoviště - organizuje provoz stravovacího zařízení - stanovuje postupy a zajišťuje jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických předpisů - zabezpečuje nákup od smluvních partnerů - zajišťuje kontrolu přípravy a kvality stravy provozu zařízení a materiálu - vede předepsanou dokumentaci Nabízíme: - samostatnou a odpovědnou práci v multikulturním prostředí - platové zařazení dle NV č. 564/2006 Sb. v 8. platové třídě - zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž - výhody zaměstnance státu, benefity z FKSP - 25 dní dovolené, 4 dny indispozičního volna - možnost vzdělávání a odborných kurzů Práce 40 hod/týden. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle dohody. Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na kontakt

Lokalita pracoviště

Tis u Blatna 2, 331 65 Žihle, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému