Administrativní pracovník/ce s aktivní angličitnou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce s aktivní angličitnou.

Místo výkonu práce: Ostrava, Štramberská 2976/25 Kontakt: emilem, telefonicky Náplň práce: - administrativní podpora ekonomického oddělení - komunikace s dodavateli a obchodními partneři v českém a anglickém jazyce - zpracování a kontrola fakturačních podkladů - vystavování a likvidace faktur Požadujeme - minimálně SŠ vzdělání s maturitou - velmi dobrou znalost ANGLICKÉHÓ JAZYKA slovem i písmem (min. úroveň B2) - znalost německého jazyka výhodou, nikoliv podmínkou - výborná znalost MS Office a Outlook - samostatnost, zodpovědnost a pečlivost Nabízíme: - zázemí silné nadnárodní společnosti - práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí - pružnou pracovní dobu - velmi dobré mzdové ohodnocení - širokou škálu benefitů V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail: kontakt. Do předmětu emailu prosím uveďte ADMINISTRATIVA. Není možné hlásit se přímo osobně bez předchozí telefonické domluvy. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy s vybranými uchazeči. Benefity: školení v dané oblasti, služební telefon, teambuildingové a jiné aktivity, kariérní růst

Lokalita pracoviště

Štramberská 2976, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému