Senior SAP ABAP Programátor/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - senior sap abap programátor/-ka.

Popis pozice: - participace na projektech rozvoje SAP - úzká spolupráce se SAP konzultanty - centrálním týmem - vývoj ERP systému SAP - programování v jazyce ABAP Profil kandidáta: - vzdělání nebo praxe v oblasti IT - znalost anglického jazyka podmínkou - zkušenost s prací v SAP min. 5 let podmínkou - zkušenost s programováním v jazyce ABAP min. 3 roky podmínkou - znalost jazyka SQL podmínkou - znalost modulu MM, SD, PP, WM, QM, FI, CO výhodou - znalost LSMW, BAPI, user-exits, BADI, SAPscript, Smartforms, SAP ABAP Objects výhodou - inovativnost a kreativita, týmový duch, analytické myšlení a samostatnost v řešení úloh, zájem o věc a ochota učit se - ŘP sk. B výhodou NABÍZÍME: - práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím - motivační mzdové ohodnocení - zajímavá pracovní náplň a přátelský kolektiv - možnost profesního i osobnostního rozvoje - týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému