Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Specialista BOZP

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Jste absolventem SPŠ stavební a máte min. 3 roky praxe ve stavebnictví?Hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

-koordinátor práce na stavbách

-zakázky prioritně v Praze

-20% možnost cestování po ČR

-komplexní dohled na BOZP při stavební činnosti

 Nabízíme

-zázemí silné společnosti

-uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti BOZP

-časovou flexibilitu

-práci v terénu

-pracoviště Praha

 Požadavky

-SPŠ stavební

-min. 3 roky praxe ve stavebnictví

-výhodou zkoušky koordinátora BOZP

-osoba odborně způsobilá v prevenci rizik

-praxe při koordinaci BOZP na stavbách

-řidičský průkaz sk. B

-zdravotní způsobilost

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Pardubický kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Specialista BOZP
Alternativní názvy profese: koordinátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • praxe při koordinaci BOZP na stavbách - pokročilý
  • zdravotní zpúsobilost - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Stavebnictví

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému