Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

OPERÁTOR SERVISNÍHO CENTRA S NJ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Hledáme uchazeče s komunikativní znalostí Německého jazyka!

Pracovní náplň

-Telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky z různých evropských zemí (převážně Německo, --Rakousko, Česká Republika, Slovensko)

-Příjem a zpracování zákaznických požadavků

-Zajišťování a kontrola včasné reakce servisních partnerů, informování zákazníků

-Komunikace s evropskými pobočkami firmy a s jejími partnery

-Návrhy nových a zlepšování stávajících procesů

Nabízíme

-Zázemí mezinárodní expandující společnosti

-Různorodou a perspektivní práci

-Malé pasivní zákaznické centrum

-Denní využití cizích jazyků

-Zajímavé mzdové ohodnocení

-Smlouvu na dobu neurčitou

-Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)

-Dotované stravování

-5 týdnů placené dovolené

-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

-Místo práce: Praha 7

 Požadavky

-Výborná znalost německého jazyka

-Velmi dobré komunikační schopnosti

-Zájem o zákaznický servis

-Aktivní a iniciativní osobnost

-Aktivní znalost anglického jazyka velkou výhodou

-Zkušenost z pozice telefonního operátora výhodou

-Ochota práce na směny

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: OPERÁTOR SERVISNÍHO CENTRA S NJ
Alternativní názvy profese: Operátor, Telefonní operátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na životní pojištění

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • velmi dobré komunikační schopnosti - absolvent / začátečník
  • Aktivní a iniciativní osobnost - absolvent / začátečník
  • Ochota práce na směny - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému