pracovník výroby / skladu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVI-PUR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - pracovník výroby / skladu.

SOU/SOŠ strojírenství výhodou, praxe výhoda - není podmínka, manuální zručnostm práce v kolektivu, flexibilita, čtení výkresové dokumentace - výhodou, svářecí průkaz kov, plast - výhodou, oprávnění k řízení VZV výhodou, výroba a montáž technologických výrobků z plastu a kovu (montáž na dílně i v terénu), zajištění skladování materiálu a hotových výrobků v prostorách skladu, zajištění nakládky a vykládky hotových výrobků a materiálu, kontakt e-mailem

Společnost

ENVI-PUR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Wilsonova 420, 392 01 Soběslav (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVI-PUR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVI-PUR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému