Lakýrník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dřevojas, výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - lakýrník.

Obsluha lakovacího automatu, lakování v lakovacím boxu, povrchová úprava materiálů. Požadujeme: -vzdělání v oboru lakýrník, autolakýrník, nebo v příbuzném oboru (není nutné v případě doložené praxe) -praxi v oboru -zkušenost s povrchovou úpravou materiálu před i po lakování -vysoké pracovní nasazení a flexibilitu -schopnost pracovat v týmu Dotované závodní stravování , Zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, Prémie dle tržeb firmy.

Lokalita pracoviště

Pražská 2060, 568 02 Svitavy 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dřevojas, výrobní družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dřevojas, výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému