Specialista(ka) zdraví a dietologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wow Factor, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nutriční asistenti - specialista(ka) zdraví a dietologie.

Požadujeme: SŠ, VŠ (nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy např. Nutris, NutriAcademy) Prokazatelné znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod.) Výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti Min. 1 rok praxe v oblasti obchodu Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) Pozitivní, zodpovědný a proaktivní přístup Reprezentativní a příjemné vystupování Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě Ochotu na sobě pracovat a schopnost učit se Náplň práce: Poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu Sestavování individuálních výživových plánů na základě Komplexní nutriční typologie Prodej doplňků stravy Nabízíme: Práci na HPP Vysoké finanční ohodnocení (fixní odměna + provizní systém) Smysluplnou a zajímavou práci v malém přátelském kolektivu Příjemné pracovní prostředí Odborné školení, další vzdělávání v oboru, zvyšováni kvalifikace

Společnost

Wow Factor, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hrnčířská 763, 470 01 Česká Lípa 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wow Factor, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wow Factor, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému