Obchodní zástupce pro prodej IT produktů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FAL Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce pro prodej it produktů.

Náplň práce -Budování prodejních kanálů produktů IT firmy -Budování nových obchodních vztahů na základě stanovené strategie rozvoje, -Realizace a dodržování rozpočtů prodeje, -Navazování dlouhodobých a udržování stávajících vztahů s klíčovými klienty a obchodními partnery -Vyhledávání nových obchodních příležitostí Dovednosti: -Zkušenosti v oblasti prodeje na pozici KAM, BIDM, PTM, ISR, SR aj., -Praxe v oblasti IT, telekomunikačního operátora nebo zkušenosti v obchodu s malými a středními firmami -Znalosti a porozumění v oblasti prodeje Vendor -> Distributor-> Reseller -> End-user; -Znalosti a zkušenosti v oblasti prodeje SAAS, -Dovednosti v oblasti prezentace a obchodního vyjednávání, -Snadnost v navazování nových kontaktů, interpersonální dovednosti, -Vytrvalost v dosahování cílů, orientace na úspěch, -Dobrá znalost AJ výhodou, -Řidičský průkaz skupiny B, -Znalost e-commerce výhodou.

Společnost

FAL Services s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Františku 1370, 735 35 Horní Suchá (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FAL Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FAL Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému