OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ UMĚLÝCH STŘEV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VISCOFAN CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - operátor/ka ve výrobě umělých střev.

Náplň práce: obsluha řásnících strojů. práce podle úkolového listu a pokynů mistra, vizuální kontrola a balení finálních výrobků Požadujeme: vzdělání vyučen/a v libovolném oboru nebo základní vzdělání, manuální zručnost, pracovitost, odpovědnost, samostatnost. Nástup možný ihned. Práce ve směnném provozu. Plat 14000 hrubého + osobní ohodnocení + příplatky, po zaučení průměrně 20000 hrubého. Životopisy zasílejte na kontakt nebo odevzdejte osobně na personálním oddělení VISCOFAN CZ s.r.o., Průmyslová 377/2, 370 01 České Budějovice

Společnost

VISCOFAN CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 377, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VISCOFAN CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VISCOFAN CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému