Operátor tvářecího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Seaborne Plastics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátor tvářecího stroje.

Životopisy posílat na e-mail: kontakt, osobní kontakt po telefonické domluvě. Seaborne Plastics - tradiční výrobce plastových dílů pro různá odvětví (automotive, vlaky, letadla, světelnou i chladící techniku atd.) dodávající produkty světově známým zákazníkům hledá šikovné pracovníky, kteří by rádi pracovali v britské společnosti rodinného typu a podíleli se na jejím dalším rozvoji. Z důvodu rozšiřování výroby obsazujeme pozici: Operátor / Seřizovač tvářecího stroje Pracovní náplň: Denně budete obsluhovat a seřizovat tvářecí stroje značky Geiss pro ořezy plastových dílů a polotovarů, které jsou dále zpracovávány na CNC strojích a naší montáží. Vašim úkolem bude obsluhovat / nastavit stroj tak, aby byl pracovní úkon vykonán bezchybně a v optimálním čase. Především budete dělat: Obsluha / seřizování tvářecího stroje na vakuového tváření plastů - zaučíme Příprava materiálu na výrobu Práce s dalšími pomocnými stroji Práce dle instrukcí a dokumentace Odladění prvního kusu, průběžná kontrola Související manuální činnosti Požadujeme: Minimálně Střední odborné učiliště Praxe není podmínkou, ale výhodou (vhodné i pro absolventy) Schopnost se rychle naučit pracovat se strojem Aktivní přístup, flexibilita, pečlivost Manuální zručnost Znalost čtení technické dokumentace Týmová spolupráce Ochota učit se novým věcem Ochota pracovat ve třísměnném provozu Trestní bezúhonnost Nabízíme: Zaměstnání ve stabilní společnosti Příjemné pracovní prostředí (nejsme pásová výroba) Odměňování dle individuálních schopností Pracovní smlouva bez agentury - kmenoví zaměstnanci Příspěvek na stravování Firemní kurzy angličtiny Dovolená - navyšována podle odpracované doby Pracoviště: Brno Nástup: možný ihned Odpovíme všem zájemcům o práci v naší společnost Zaměstnavatel dotuje obědy. Možnost navštěvovat lekce angličtiny.

Lokalita pracoviště

Tuřanka 1302, 627 00 Brno 27, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Seaborne Plastics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Seaborne Plastics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému