Asistent/ka ředitele, marketing

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fragilla design s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka ředitele, marketing.

První kontakt e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě! Zaměstnanec bude zajišťovat kancelářské práce dle pokynů ředitele, kontakt s klienty, zajišťování letenek a ubytování v cizině, psaní dopisů v angličtině, vypracování návrhů marketingové strategie po konzultaci s ředitelem.

Společnost

Fragilla design s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chochola 1178, 624 00 Brno 24, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fragilla design s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fragilla design s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému