PROVOZNÍ MANAŽER/KA PRO BEZPEČNOSTNÍ AGENTURU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - provozní manažer/ka pro bezpečnostní agenturu.

Místo výkonu: Plzeň, Praha Kontakt: Hana Kábrtová, e-mail: kontakt Hledáme schopného manažera/ku pro rozšíření našeho týmu. S působností Plzeňský kraj, Praha. Náplň práce: - Řízení svěřených zakázek - Vedení a kontrola podřízených - Komunikace se zákazníkem a s vedením společnosti Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání - Výborné organizační a komunikativní dovednosti - ŘP sk. B - aktivní řidič - Praxe v bezpečnostní agentuře výhodou - Čistý trestní rejstřík - Spolehlivost - Flexibilitu - Zodpovědnost - Samostatnost Nabízíme: - Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou - Služební automobil i k soukromým účelům - Mobil, notebook, telefon - Stravenky - Možnost platového i kariérního růstu

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému