ÚČETNÍ PRO OBLAST MAJETKU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BioVendor Group a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní finanční a investiční - účetní pro oblast majetku.

Případní zájemci o nabízenou pracovní pozici mohou zasílat svoje životopisy společně s motivačními dopisy na níže uvedený e-mail: Andrea Glozygová e-mail: kontakt Název pozice: ÚČETNÍ PRO OBLAST MAJETKU Náplň práce: zodpovědnost za evidenci pořízeného hmotného majetku a za jeho zařazení do užívání klasifikace majetku a jeho správné zatřídění do majetkových kategorií v souladu s českými účetními standardy zodpovědnost za správné zaúčtování přijatých faktur při pořízení majetku správa evidence majetku a jeho účtování analýzy a reportování pro interní účely účtování bankovních výpisů a jiná drobná agenda postupné seznámení s obsahem, organizací a řízením účetních agend ve výrobní a obchodní firmě se záměrem stát samostatným členem účetního týmu Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru praxi v účetní oblasti min. 3 roky velkou výhodou (možno i při studiu) velmi dobrou znalost finančního účetnictví (systém právní úpravy účetnictví v ČR), daňové legislativy (především DPPO, DPH) teoretickou znalost firemních procesů, případně teoretickou znalost manažerského účetnictví uživatelskou znalost MS Office, případně ekonomického informačního systému znalost angličtiny na úrovni porozumění psanému textu příjemné vystupování a respekt pro týmovou práci, ochotu pomoci druhým proaktivnost, chuť a elán do práce odolnost vůči stresu ochotu učit se stále novým věcem i formou samostudia čistý trestní rejstřík znalost softwaru Helios Green nebo Helios Orange výhodou Nabízíme: práci v zázemí stabilní společnosti pracovní poměr na plný úvazek odpovídající mzdové ohodnocení od 22.000 Kč (hrubá mzda) příjemné pracovní prostředí a kolektiv osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí místo výkonu práce: Brno nástup požadovaný ihned

Společnost

BioVendor Group a.s.

Lokalita pracoviště

Karásek 1767, 621 00 Brno 21 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BioVendor Group a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BioVendor Group a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému