Produktový inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní inženýři elektronici - produktový inženýr.

PRODUKTOVÝ INŽENÝR Úkoly a zodpovědnosti jsou: -příprava časového harmonogramu transferů -spolupráce s R&D a odbornými technology při zavádění nových výrobků, výrobních procesů a technologií do výroby -zavádění technologických postupů pro jednotlivé výrobky -návrh konstrukce výrobních přípravků a jejich zavádění do výroby -objednávání a koordinace výroby prototypových sérií a jejich testování -dohled na procesem změn jednotlivých výrobků a zajištění uvolnění výrobků do sériové výroby -řešení kvalitativních aspektů a problémů ve výrobě u jednotlivých produktů Máte tyto předpoklady? -SŠ nebo VŠ technického (strojní nebo elektro) zaměření -výhodou zkušenosti z oblasti zavádění nových výrobků a trasferů výroby -plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka -komunikační dovednosti a profesionální přístup -organizační schopnosti, flexibilita a kreativita jsou základem pro převzetí plné odpovědnosti -ochotu a schopnost učit se novým věcem Co nabízíme? -stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí -atraktivní mzdové ohodnocení -týden dovolené navíc -pružná pracovní doba -vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy -příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění - 55% příspěvek na stravu - 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity -příspěvek až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci V případě zájmu zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: kontakt

Společnost

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 10, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní inženýři elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému