SERVISNÍ TECHNICI DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE, VÝŠKOVÉ PRÁCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Services PCM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech - servisní technici deratizace, dezinsekce, dezinfekce, výškové práce.

SERVISNÍ TECHNICI DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE, VÝŠKOVÉ PRÁCE - místo výkonu: Hořovice. Požadavky: flexibilita, komunikativnost, ŘP skup. B (transporter VW Crafter), výhodou osvědčení o způsobilosti práce ve výškách. Zaměstnanecké výhody: zajištění zaškolení. Kontakt přes e-mail.

Společnost

Services PCM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

nábřeží Hynka Šlosara 608, 268 01 Hořovice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Services PCM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Services PCM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému