Pomocný personál úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CTP Invest, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - pomocný personál úklidu.

Životopis prosíme zaslat na email: kontakt, v případě zájmu budete pozváni na osobní pohovor; osobní kontakt po telefonické domluvě. Náplň práce: Venkovní běžný úklid kolem areálu - sběr odpadků, zametání chodníků či garáží, omytí odpadkových košů apod. V nepřízni počasí úklid v podzemních garážích. Požadujeme: - pracovníka OZP - základní zkušenost v oblasti - odpovědnost, spolehlivost a samostatnost Nabízíme: - práci v přátelském kolektivu - dlouhodobou spolupráci - atraktivní pracovní prostředí - Pracovní doba dohodou, zpravidla 7 - 15 hodin Životopis prosíme zaslat na email: kontakt, v případě zájmu budete pozváni na osobní pohovor. Výkonnostní prémie až 2000,-Kč

Lokalita pracoviště

Holandská 859, 639 00 Brno 39, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CTP Invest, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CTP Invest, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému