nutriční asistent, výživový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GREEN STUDIO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení - nutriční asistent, výživový specialista.

místo výkonu práce: Svatojiřská č.p. 596/32 412 01 Litoměřice . Požadujeme, nadšení pro věc, zájem o každého klienta, špičkovíé komunikativní dovednosti, umění motivovatklienty k dosažení cílů, které si stanovili (role výživového kouče ) , odborné zanalosti, ale i chuť učit se novým věcem, schopnost porozumět situaci klienta a hledat fuinkční ( ne učebnicové ) rešení, obchodního ducha, odpovídající odborné vzdělání - SŠ v oboru, příp. kurz Nutriční poradce NUTRIS nebo zájem o zdtravou výživu. Uvítáme předchozí zkušenosti s výživovým poradenstvím či prodejem, znalost práce na PC. Nabízíme odborné kurzy a trvalé vzdělávání, motivační finanční ohodnocení, , smlouva na HPP nebo DPP.Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, osobně Po - Pa 8.00hod. - 15.00hod.

Společnost

GREEN STUDIO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Svatojiřská 596, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GREEN STUDIO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GREEN STUDIO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému