POMOCNÝ KUCHAŘ/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sociální služby Česká Třebová hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocný kuchař/pomocná kuchařka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sociální služby Česká Třebová, Domov pro seniory Bezděkov č.p. 918, 560 02 Česká Třebová 2 MZDA OD 10 500 Kč DO 12 500 Kč (V ZÁVISLOSTI NA ODPRACOVANÝCH LETECH) PP NA 3 ROKY S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Praxe není podmínkou Dvousměnný provoz, práce v so., ne., ve svátek Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost Flexibilita. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost odebírání obědů V případě zájmu kontaktujte paní Černákovou telefonicky (po-pa 8.00 - 15.00 hod.) na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Sociální služby Česká Třebová

Lokalita pracoviště

Bezděkov 918, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 500 - 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sociální služby Česká Třebová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sociální služby Česká Třebová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému