POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - pomocné práce v kuchyni.

POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou; nástup možný ihned, popř. dle dohody; plný úvazek, popř. i zkrácený (4 - 6 hod. denně); pracovní doba: PO - PÁ 6:00 -14:30 hod. - Náplň práce: pomocné práce v kuchyni v závodním stravovacím zařízení - studená kuchyně, výdej jídel, mytí nádobí apod. - Požadujeme: základní vzdělání - zajistíme zaučení; chuť pracovat v dobrém a přátelském kolektivu, dobrý zdravotní stav - Nabízíme: mzdu podle pracovního úvazku cca 80 - 90,--Kč/hod nebo 14 000,--Kč na plný úvazek, po zapracování možnost zvýšení, stravenky, dovolená 25 dní - Pracovní zařazení je vhodné také pro důchodce nebo jako přivýdělek na MD, nebo také pro osoby s menším zdravotním postižením - Bližší informace poskytne: Chmelová Věra, vedoucí restauračního provozu, tel. kontakt, kontakt; Moravcová Hana, prokuristka společnosti, tel. kontakt, kontakt, email: kontakt - Nabídky s uvedením krátkého životopisu a kontaktu zasílejte na adresu společnosti, e-mailem nebo kontaktujte na uvedená tel. čísla.

Společnost

Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje a.s.

Lokalita pracoviště

Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocníci v kuchyni v oboru Gastronomie

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému