BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - bezpečnostní pracovník/-ice.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PP na dobu určitou do 30. 4. 2016 s možností prodloužení (také možnost DPP); nástup možný ihned - Požadujeme: bezúhonnost; profesní kvalifikaci 68-008-E pro výkon služby Strážného (pokud nemáte kvalifikaci, zajistíme) - Nabízíme: mzdu od 11000 do 15000,-Kč + motivační odměny, práci ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, možnosti vyplácení mimořádných záloh, aktivní a pestrou pracovní náplň, individuální úpravy směn - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP - V případě zájmu volejte po-pá od 8:00 do 16:00 hod. na tel.: kontakt(p. Kocourek), poté na linku: kontakt

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1200, 500 02 Hradec Králové 2 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABAS IPS Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABAS IPS Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému