PEČOVATEL/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Jičín hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pečovatel/-ka.

PEČOVATEL/-KA - pracoviště Železnice V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mail: kontakt a to NEJPOZDĚJI DO 10. LISTOPADU 2016. Pokud uspějete v prvním kole výběrového řízení, budete pozváni na osobní pohovor. Požadujeme: - výuční list - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost - řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič - důležité!!!) - absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo vystudovaný obor se zaměřením na sociální práci jsou výhodou Nabízíme: - poloviční úvazek - nástupní mzdu 8000,-Kč - smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - předpokládané datum nástupu je 1.1.2017 Náplň práce: - poskytování úkonů pečovatelské služby (např. úklid domácností, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání obědů apod.) Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče!

Lokalita pracoviště

Náměstí Svobody 1, 507 13 Železnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Jičín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Jičín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému