operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Martin Šindelář hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor/ka.

V případě zájmu o některou z nabízených pozic volejte v době od 9:00h do 17:00h na mobilní číslo kontakt, popřípadě zasílejte rovnou strukturovaný životopis na email kontakt s průvodním dopisem o jakou pozici máte zájem. Na pozici ,,operátor,, potřebujeme komunikačně schopné lidi pro řešení vzniklých situací ve společnosti ( infolinka, reklamační oddělení, oslovování stávajií klientely) mzda: 15.000,- + benefity

Společnost

Martin Šindelář

Lokalita pracoviště

Kobližná 47, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Martin Šindelář výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Martin Šindelář o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému