Pracovník/ice finančních a zákaznických služeb - hlavní pokladna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tesco Stores ČR a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ve službách a prodeji - pracovník/ice finančních a zákaznických služeb - hlavní pokladna.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt Místo výkonu práce -Tesco Stores ČR a.s., Chomutovská č.p. 210, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 PRACOVNÍ NÁPLŇ: " Poskytuji zákazníkům informace a vyřizuji jejich telefonické dotazy " Vyřizuji zákaznické reklamace vůči dodavateli dle platné procedury " Přijímám, řeším a eviduji zákaznické stížnosti dle platné procedury " V případe potřeby provádím hlášení interním rozhlasem " Provádím denní kontrolu a zaúčtování přijatých tržeb (hotovostních i nehotovostních platidel) dle platných manuálu a procedur " Na denní bázi provádím kontroly hotovosti dle platných procedur " Na týdenní bázi provádím uzávěrky a kontroly hotovosti dle platných procedur " Periodicky provádím uzávěrku, kontroly a odesílání účetních podkladu dle platných procedur " Eviduji a archivuji veškeré dokumenty dle platných procedur " Eviduji a kontroluji zásobu a pohyb nerealizovaných Tesco poukázek na provozovně dle platné procedury " Pracuji s pokladním systémem a skladovým systémem " V případe provozní potřeby pracuji na pokladně nebo se podílím na doplňování zboží Zaujaly Vás naše hodnoty? Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme? Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí zaslat Vaše CV na uvedený email nebo přijďte do hypermarketu na personální oddělení nebo pult informací pro zákazníky. Nabízíme - slevy na nákup, rekondiční volno, věrnostní bonus, stravenky, přátelský kolektiv a další bonusy….

Společnost

Tesco Stores ČR a.s.

Lokalita pracoviště

Chomutovská 210, 431 51 Klášterec nad Ohří 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Pracovníci ve službách a prodeji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 220 - 17 910 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tesco Stores ČR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tesco Stores ČR a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému