Pracovník příjmu a výdeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uloženka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - pracovník příjmu a výdeje.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email kontakt V předmětu zprávy prosím vždy uvádějte Pozice - Brno, Heršpická Požadované dovednosti Velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup Základní znalost práce na PC Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Reprezentativní a příjemné vystupování Samostatnost, iniciativa Příjem a výdej zásilek Práce na pokladně s hotovostí Administrativní činnost spojená s chodem pobočky

Společnost

Uloženka s.r.o.

Lokalita pracoviště

Václavská 237, 603 00 Brno 3 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 75 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uloženka s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uloženka s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému