vedoucí ekonomického odboru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Lovosice hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) - vedoucí ekonomického odboru.

místo výkonu práce: MÚ Lovosice+území obce s rozšířenou působností. Náplň práce: zodpovědnost za plnění úkolů odboru na úseku ekonomiky a financování v samostatné i přenesené působnosti, zpracování návrhu rozpočtu, sledování a úprava rozpočtu v průběhu roku, včetně finančních vztahů k příspěvkovým organizacím města, vedení účetnictví, vypracování účetních a finančních výkazů, řízení a kontrola činnosti zaměstnanců odboru. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském, nebo bakalářském studijním programu ekonomického směru. Minimálně 5 let praxe v ekonomickém sektoru. Znalost právních předpisů (zákon o obcích, občanský zákoník, zákon o DPH, o účetnictví). Znalost municipalit, problematiky obecního rozpočtu, tvorby rozpočtů, DPH, účetnictví ÚSC, vymáhání pohledávek, předpisů souvisejících s ekonomikou u organizací zřizovaných městem a přísp. organizací. Organizační schopnosti, schopnost řízení týmu lidí, samostatné řešení problémů, komunikační schopnosti, koncepční myšlení, prezentační schopnosti, přesnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Výhody: praxe na vedoucí pozici, znalost místního prostředí. Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum a podpis zájemce, kontaktní údaje (e-mail, telefon). Přílohy: profesní životopis, motivační dopis, koncept způsobu řízení ekonomického odboru (max. 3 normostrany), výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce), ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, profesní portfolio obsahující případné další doklady prokazující odbornou vzdělanost, negativní lustrační osvědčení (případně čestné prohlášení dle lustračního zákona) Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 41002 Lovosice, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice, a to nejpozději do 31.10.2016 do 17 hodin. Na obálce vyznačí "Neotvírat - Výběrové řízení - vedoucí ekonomického odboru". Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Společnost

Město Lovosice

Lokalita pracoviště

Školní 407, 410 02 Lovosice 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční manažer v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 870 - 26 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Lovosice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Lovosice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému