REFERENT/-KA TECHNICKÉHO SKLADU MTZ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NOVA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků - referent/-ka technického skladu mtz.

REFERENT/-KA TECHNICKÉHO SKLADU MTZ - pracoviště Sobotka. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: kontakt, nebo volejte v době od 6:00 do 14:30 hod. na tel.: kontaktpí Hrdinová. Případně se dostavte osobně ve výše uvedeném čase na adrese provozovny: Špálova 455, Sobotka. Požadujeme SŠ s maturitou. Náplní práce je vedení skladu MTZ (materiálně technické zázemí), hygienických prostředků, ochranných prostředků, podíl na bezpečnosti práce, správa odpadového hospodářství, zodpovědnost za čerpání PHM, vyhodnocování spotřeby apod. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, stravenky po uplynutí 3 měsíců.

Společnost

NOVA, a.s.

Lokalita pracoviště

Špálova 455, 507 43 Sobotka (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič vysokozdvižných vozíků v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči vysokozdvižných vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NOVA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NOVA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému