Sekretářka/asistentka s NJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - sekretářka/asistentka s nj.

Pro správu v hřebčínu (mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi) hledáme samostatnou spolehlivou sekretářku jako asistenci vedení podniku. Požadujeme znalosti německého jazyka, dobré znalosti práce na počítači, přesnost v číslech, pečlivost, flexibilitu. Absolutní spolehlivost nezbytná. Předpokladem je samostatnost i příjemné jednání. Náplň práce: administrativní práce, kompletní řízení chodu kanceláře, telefonáty s dodavateli, vedení potřebných evidencí, příprava podkladů pro platby a finanční úřad, zadávání dat do počítače. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení. Naše společnost se zabývá především chovem koní, správou pozemků, renovacemi. Máte-li zájem o samostatnou a pestrou práci, zasílejte životopisy na e-mail: kontakt. Předmět: "sekretářka". Tel. kontakt(PO-PÁ 8-16 hod.) nebo večer a o víkendu tel. kontakt."

Společnost

ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hracholusky 50, 384 11 Netolice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému