CNC frézař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WORK BOSS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - cnc frézař/ka.

Zaměstnáme CNC frézaře - stroj FV25 CNC – HEIDENHAIN, popř. uchazeče se znalostí obdobných zařízení. Nabízíme: dlouhodobé a stabilní zaměstnání, možnost ubytování, stravování v podniku. Požadujeme: - znalost systému HEIDENHAIN - znalost výkresové dokumentace - znalost klasických fréz výhodou Náplň práce: - dodržování výrobních postupů na základě výrobních příkazů - nahazování a korekce programů (NE programování) - znalost měřidel - pracuje se v přesnosti setin milimetrů výjimečně tisícin - jedná se o sériovou výrobu Strukturovaný životopis zašlete na e-mail kontakt Do předmětu uveďte „CNC frézař“ nebo volejte či prozvánějte na tel. číslo kontakt. Kontaktování budou uchazeči, kteří postoupí do užšího výběrového řízení.

Společnost

WORK BOSS s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WORK BOSS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WORK BOSS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému