Obsluha CNC laserových strojů zn. Trumpf

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARCER H-M s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - obsluha cnc laserových strojů zn. trumpf.

Místo výkonu práce: 1. máje 3155/98, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Hledáme operátory/ky s praxí a zkušenostmi na pozici obsluhy CNC laserových strojů značky Trumpf. Požadujeme chuť pracovat, spolehlivost a zodpovědnost. Pracoviště v Ostravě. Lékařská prohlídka ZDARMA. Příjemný kolektiv. 8 mi hod. směny. Zaměstnanecké výhody: Ubytování zdarma, závodní stravování.

Společnost

ARCER H-M s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 3155, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARCER H-M s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARCER H-M s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému