Sociální pracovník Sociální rehabilitace na pobočce v Jihlavě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Liga vozíčkářů hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - sociální pracovník sociální rehabilitace na pobočce v jihlavě.

Organizace Liga vozíčkářů s dlouholetou tradicí příjme do svého týmu sociální rehabilitace nového pracovníka. Jste komunikativní, kreativní, samostatný a ochotný podílet se na tvorbě služby, tak hledáme právě Vás. Požadavky: - odborná způsobilost pro výkon profese podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - trestní bezúhonnost - zkušenosti s prací s osobami se zdravotním postižením (tělesným, mentálním, duševním onemocněním, s civilizačními nemocemi, případně jejich kombinací) - vítána praxe v sociální oblasti - znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů - komunikativnost, flexibilita a individuální přístup ke klientům - velmi dobrá práce na PC Náplň práce: - vyhledávání, oslovování a kontaktování klientů - individuální spolupráce s klienty při rozvoji jejich dovedností - podpora klientů i v jejich přirozeném prostředí (práce v terénu) - spolupráce s dalšími organizacemi a institucemi - vedení skupinových aktivit - vedení odpovídající dokumentace - 1x za měsíc účast na supervizi a poradě v sídle organizace v Brně Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis do 14. 12. 2016 na emailovou SOR - Jihlava". Vybraní uchazeči budou pozváni na první kolo výběrového řízení, které se uskuteční 20. 12. 2016 v Jihlavě.

Společnost

Liga vozíčkářů

Lokalita pracoviště

Žižkova 1872, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Liga vozíčkářů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Liga vozíčkářů o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému