PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO NEPEDAGOGICKOU ČINNOST

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - pracovník/ce v sociálních službách pro nepedagogickou činnost.

Vzdělání: maturita + akreditovaný kurz PSS (v případě nižšího vzdělání (výuční list), bude mzdové zařazení v nižší platové třídě) Nástup: dle dohody Mzdové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, novelizováno nař.vl. č. 278/2015 Sb. - 7. platová třída - rozpětí od 11 840 - 17 830 Kč, stupeň dle získané praxe v oboru Úvazek 1,00 (40 hod. týdně) Pracovní doba: Po - Pá od 8,00 do 16,30 Charakteristika vykonávané činnosti: vyplnění volného času seniorů ručními pracemi, povídáním, čtením apod., terapie individuální nebo skupinová. Kontaktní osoba: Bc. Kubíková Helena (tel.č. kontakt, mobil kontakt) Předkládejte: strukturovaný životopis s rozpisem získané praxe a doklad o získaném vzdělání (není nutná ověřená kopie) zasílejte na: kontakt nebo osobně na recepci domova

Společnost

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

U Sila 321, 463 11 Liberec 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 840 - 17 830 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému