Interní auditor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Swoboda - Stamping, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - interní auditor.

Náplň: - Udržování, plánování, koordinování a vyhodnocování systému managementu kvality - Provádění interních a externích auditů, odpovědnost za aplikaci závěrů z auditů - Správa interního systém a dokumentace - Udržování systému ISO 9001, příprava na zavedení ISO/TS 16949 a podpora při zaváděni ISO 14001 - Zlepšování systému kvality ve společnosti - Vedení projektů kvality Požadujeme: - Velmi dobrá orientace v problematice IMS, ISO 9001 a TS 16494 - Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni - Řidičský průkaz B

Společnost

Swoboda - Stamping, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jihlava 130, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Swoboda - Stamping, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Swoboda - Stamping, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému