Online Markeťák / Markeťačka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A-WebSys, spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - online markeťák / markeťačka.

Online markeťák/markeťačka u nás v Brně :) Pojď dát to nejlepší ze sebe při plánování online kampaní! Pokud máš Adwords, Analytics a Sklik v malíčku, nebojíš se kontaktu s klienty a jsi pohodář/ka, rádi Tě uvítáme. Dáme Ti prostor pro vlastní nápady a necháme Tě odborně růst. Malí ale šikovní! V našich referencích najdeš projekty pro klienty zvučných jmen. Koukni níže. Nejsme korporát, takže nečekej striktní pravidla, zaměstnancům rádi vycházíme vstříc. Home office, flexi pracovní doba, možnost práce 4 dny v týdnu. Tátové a mamky vítáni! Jsme kousek od centra Brna, všude je to blízko a spousta možností kam na oběd. U nás najdeš prima partu v kanclu i u piva. Mrkni na náš web, kde se o nabídce dozvíš víc: https://kontakt/cs/specialista-online-marketingu

Společnost

A-WebSys, spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Kounicova 966, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A-WebSys, spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A-WebSys, spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému