OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JIRI MODELS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - obchodník pro zahraničí.

Jste obchodník, ideálně se zkušeností v oblasti exportu? Láká Vás pravidelná komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí? Česká firma s více než 25 letou historií v oblasti vydavatelství hledá do obchodního týmu nového kolegu na pozici: Obchodník pro zahraniční zákazníky Nabízíme: " zázemí stabilní české firmy " zajímavé mzdové ohodnocení " možnost seberealizace " podílet se na dynamickém rozvoji firmy Náplň práce: " aktivní komunikace a prodej stávajícím zahraničním distributorům a zákazníkům " navazování nových obchodních vztahů " tvorba obchodních nabídek " účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Čína, Německo, Itálie (aktuálně 7 mezinárodních výstav ročně) Požadujeme: " obchodní myšlení " komunikační dovednosti " schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti " výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev - min. B2), německý jazyk výhodou " ochota cestovat " spolehlivost, flexibilita a loajalita Mzda od 35.000 Kč. První kontakt e-mailem na info(at)jirimodels.com, po 1. kole výběrového řízení budou uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, kontaktováni k osobnímu pohovoru.

Společnost

JIRI MODELS a.s.

Lokalita pracoviště

K Lipám 345, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JIRI MODELS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JIRI MODELS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému