staniční sestra na chirurgické oddělení A

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence) - staniční sestra na chirurgické oddělení a.

Požadavky: - vzdělání ÚSO + PSS pro chirurgické obory, VŠ vzdělání výhodou - minimálně 5 let praxe výkonu zdravotnického povolání - zdravotní způsobilost, morální a občanskou bezúhonnost - řídící, organizační a komunikační schopnosti - znalost standardů ošetřovatelské péče související s poskytovanou péčí - schopnost aplikovat změny a nové trendy do praxe Požadované dokumenty: - přihláška k výběrovému řízení - strukturovaný životopis s přehledem profesní praxe - stručný návrh na řízení a koncepci rozvoje stanice - osobní dotazník - kopie dokladů o dosaženém vzdělání včetně registrace - výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) - potvrzení o zdravotní způsobilosti Nabízíme: - výhodné platové podmínky - odborný a osobní rozvoj a další vzdělávání - zajímavou práci v novém moderně vybaveném prostředí - závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění Termín nástupu: 1.12.2016 nebo dle dohody Písemnou přihlášku včetně telefonického spojení doplněnou o požadované dokumenty předávejte do 14.11.2016 osobně nebo prostřednictvím pošty na sekretariát Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s., U Nemocnice 380/III, 377 01 Jindřichův Hradec. Obálku označte "Výběrové řízení- staniční sestra".Termín osobního pohovoru před komisí bude uchazečům oznámen telefonicky.

Lokalita pracoviště

U Nemocnice 380, 377 01 Jindřichův Hradec 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 31 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému